Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 750,00 zł.

Wyłazy dachowe i akcesoria - niezbędny element wyposażenia każdego budynku

Każda nieruchomość musi zostać wyposażona m.in. w wyłazy dachowe i inne akcesoria, dzięki którym będzie można dostać się na dach. Administracja i pielęgnacja obiektu jest skomplikowanym zadaniem, które wymaga dostępu do tego miejsca – zwłaszcza w zimie, jeśli dach jest płaski, gdyż należy regularnie pozbywać się śniegu.

Przydatne są także do okresowych przeglądów stanu technicznego lub gdy trzeba dokonać ewentualnej naprawy dachówki, anten, kominów lub systemu wentylacji, który posiada w tym miejscu odprowadzenie. Komfort użytkowania zależny jest w dużej mierze od wybieranych produktów. Należy pamiętać o tym, że jest to kolejny element, mogący powodować nieszczelności i utratę ciepła w budynku – warto więc stawiać na asortyment charakteryzujący się profesjonalnym wykonaniem i najlepszymi materiałami.

Wyłazy dachowe i ich konstrukcja – dopasuj model indywidualnie

Sytuacja z zakupem odpowiedniego wyłazu dachowego jest o tyle skomplikowana, że nie wystarczy odwiedzić sklep i wybrać ten, który spodoba się domownikom lub projektantom. Kiedyś była to po prostu klapa zamykana na kłódkę, jednak nikt nie lubi tracić ciepła i na własne życzenie montować wyposażenia, które jest po prostu brzydkie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie produkty dostosowane do poddaszy ogrzewanych i nieogrzewanych (w których temperatura zbliżona jest do panujących warunków na zewnątrz) – natomiast dzięki zastosowaniu wytrzymałej szyby, Twoje poddasze będzie dodatkowo oświetlone!

W tej kategorii znajdziecie także akcesoria do wyłazów dachowych, które mogą znacznie wpłynąć na satysfakcję z wyboru. Niezbędne kołnierze gwarantują maksymalną izolację, więc jeśli ulegną uszkodzeniu lub przestaną być wydajne, nie musisz kupować nowego wyłazu – wystarczy odwiedzić nasz sklep.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl