Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 750,00 zł.

Velux jest duńskim producentem okien i akcesoriów dachowych, który swoją historię rozpoczyna w roku 1941. Firma początku zajmuje się produkcją szklanych konstrukcji dachowych, które imponują swoją niezawodnością. Działalność w Polsce prowadzi od 1990 roku, dlatego marka zdążyła się zadomowić i zachwycić miliony klientów z całego kraju!

Wybierając produkty Velux, każdy otrzymuje gwarancję zadowolenia z inwestycji. Chcesz należeć do grupy tych osób? W takim razie nie czekaj i wybierz asortyment, który sprawdzi się w Twoim domu lub obiekcie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty i w razie pytań, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Producent okien dachowych Velux i społeczna odpowiedzialność

Gdy wiele firm nastawione jest na maksymalną wydajność siły marketingu, Producent rolet Velux (i wielu innych akcesoriów) stawia na aktywnie uczestnictwo w życiu gospodarczym i społecznym kraju (nawet niewielkich lokalnych społeczności). Zadaniem specjalistów zajmujących się projektowaniem i produkcją okien oraz gadżetów wykorzystywanych na poddaszach i strychach, jest stworzenie idealnego asortymentu do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Taki cel związany jest prawdopodobnie z historią i pierwszym zleceniem, przed który stanął Villum Kann Rasmussen (założyciel marki Velux). Zadaniem było dostarczenie okien dachowych do kilku placówek szkolnych. Dostarczył on wodoszczelne wyposażenie niewymagające konserwacji, co na tamten czas było szczytem technologii. Nie trzeba było długo czekać, by szybko zaczęły spływać kolejne zamówienia.

Jak wygląda obecna oferta?

Producent żaluzji Velux propaguje rozwiązania energooszczędne, dzięki którym nie tylko obniżamy rachunki za energię elektryczną, ale również wspieramy ekologię. Środowisko nie powinno być dla nas obojętne, ponieważ od jej stanu zależy przyszłość naszych rodzin, dzieci i wnuków.

Warto więc inwestować w rozwiązania, które stają się coraz bardziej innowacyjne dla nas. Sami przekonajcie się o tym, zapoznając się z produktami firmy Velux.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl