Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 750,00 zł.

Roto to marka, która w branży znajduje się od roku 1935. Założona została w Stuttgarcie przez Wilhelma Franka. Już od pierwszych produktów wprowadzanych na rynek, mogła zaoferować swoim klientom rewolucyjne pomysły. Do dziś asortyment Roto charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają użytkownikom maksymalny poziom satysfakcji.

Roto to niemiecka precyzja i nowoczesna technologia zmieniająca branże. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co może zaoferować Twojej nieruchomości, sprawdź jakie wyposażenie znajdziesz w naszym sklepie.

Producent żaluzji Roto – poznaj wspaniałą historię firmy

Gdy szukacie śladów przeszłości i wynalazków, które mimo upływu lat wciąż widoczne są na rynku, trzeba zwrócić uwagę na okucie rozwierno-uchylne z przełączaniem funkcji w dwóch punktach, które stosowane jest od roku 1938 do dziś. Trzeba przyznać, że tak długowieczne konstrukcje, które są jedynie ulepszanie dzięki dostępności bardziej wytrzymałych i elastycznych materiałów, są wyjątkowo imponujące. Twórcy marki Roto, Wilhelmowi Frankowi udało się to osiągnąć!

Warto wspomnieć o tym, że w roku 1943 doszło do zniszczenia zakładów, lecz nie przeszkodziło to w obudowie potęgi zaledwie 7 lat później! Roto w roku 1950 uruchomiło produkcję w Leinfelden, stając się największym producentów okuć w Europie. Do dziś wyposażenie sygnowane logiem Roto jest kojarzone z jakością, dzięki czemu klienci wiedzą, że mogą liczyć na maksymalny poziom satysfakcji ze swojej inwestycji.

Czym dziś zajmuje się firma Roto?

Kiedy sprawdzicie produkty znajdujące się w naszym sklepie, zauważycie, że firma Roto oferuje zarówno standardowe rolety dachowe wewnętrzne, plisowane, jak i zewnętrzne zaawansowane (np. solarne lub elektryczne). Ciekawym rozwiązaniem są również akcesoria, do których należy m.in. drążek do obsługi rolet dachowych, który pozwala na bezpieczne i błyskawiczne otwarcie wysoko usytuowanych okiennic.

Producent markiz Roto bez dwóch zdań szuka coraz bardziej rozbudowanych technologicznie rozwiązań, które zapewnią użytkownikom komfort i wygodę obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl