Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 750,00 zł.

Kołnierz paroszczelny Fakro XDS

Kołnierz paroszczelny Fakro XDS
Kołnierz paroszczelny Fakro XDS

Kołnierz paroszczelny Fakro XDS służy do szczelnego połączenia folii paraizolacyjnej z oknem dachowym. Krawędzie kołnierza mocowane są w wyfrezowanym rowku w ościeżnicy, przygotowanym do montażu szpalety. Folia paroszczelna montowana jest od środka pomieszczenia jako bariera dla ciepłego, wilgotnego powietrza, ponieważ jakiekolwiek zawilgocenie wełny izolacyjnej prowadzi do znacznego spadku jej właściwości termoizolacyjnych. Dla każdego okna należy dobrać odpowiedni rozmiar kołnierza paroszczelnego.

Opakowanie zawiera:
- kołnierz wykonany z foli polietylenowej,
- dwustronnie klejącą taśmę butylową do połączenia kołnierza z ościeżnicą okna,
- odporną na wilgoć i starzenie taśmę jednostronnie klejącą do połączenia kołnierza z folią paraizolacyjną.

Cena: 89,00 zł

Opaska docieplająca Fakro XWT

Opaska docieplająca Fakro XWT
Opaska docieplająca Fakro XWT

Opaska docieplająca Fakro XWT pozwala na wypełnienie wąskiej szczeliny między ościeżnicą, a elementami konstrukcyjnymi dachu. Umożliwia łatwe i fachowe docieplenie okien Fakro i redukcję potencjalnych mostków termicznych. Pas wykonany z polietylenu z taśmą samoprzylepną. Stosowana jest przy montażu okien na głębokości V(0). Specjalnie wyprofilowany kształt opaski zapobiega przed zbyt głębokim zaciągnięciem na ościeżnicę. Do każdego rozmiaru okna należy dobrać odpowiedni rozmiar opaski.

Cena: 74,00 zł

Pakiet kołnierzy izolacyjnych Fakro XDK

Pakiet kołnierzy izolacyjnych Fakro XDK
Pakiet kołnierzy izolacyjnych Fakro XDK

Pakiet kołnierzy izolacyjnych Fakro XDK to gotowy pakiet do szybkiego wykonania prawidłowej izolacji termicznej, paroprzepuszczalnej i paroszczelnej wokół okna dachowego. Do każdego okna należy dobrać odpowiedni rozmiar pakietu XDK. W skład pakietu wchodzi:
- kołnierz paroprzepuszczalny,
- taśma jednostronnie klejąca,
- materiał termoizolacyjny,
- kołnierz paroszczelny,

Cena: 164,00 zł

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 30

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 30
Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 30

Szpaleta wewnętrzne Fakro XLW-F 30 przeznaczona jest do szybkiego wykonania wnęki okiennej od strony pomieszczenia. Daje możliwość zastosowania prawidłowej ilości izolacji termicznej wokół okna i nie ogranicza kąta padania światła. Połączenie szpalety ze ścianą za pomocą specjalnie wyprofilowanych listew jest szczelne i eleganckie. Zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza po szybie. Wykonana jest z wodoodpornych białych płyt laminowanych, dzięki czemu jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki białemu kolorowi dobrze odbija światło poprawiając doświetlenie pomieszczenia. Dostępna w dwóch wersjach o szerokości 30cm i 40cm. Rozmiary te dotyczą pionowych bocznych części szpalety. Finalne rozmiary poszczególnych części zależą od kąta pochylenia dachu i jego grubości. Szpalety wewnętrzne XLW-F przeznaczone są tylko do okien drewnianych, natomiast XLW-P do okien aluminiowo-tworzywowych. Na zamówienie dostępne są również szpalety dzielone XLW-D do okien FYP-V proSky oraz FDY-V Duet proSky.

Cena: 338,00 zł

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 40

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 40
Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-F 40

Szpaleta wewnętrzne Fakro XLW-F 40 przeznaczona jest do szybkiego wykonania wnęki okiennej od strony pomieszczenia. Daje możliwość zastosowania prawidłowej ilości izolacji termicznej wokół okna i nie ogranicza kąta padania światła. Połączenie szpalety ze ścianą za pomocą specjalnie wyprofilowanych listew jest szczelne i eleganckie. Zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza po szybie. Wykonana jest z wodoodpornych białych płyt laminowanych, dzięki czemu jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki białemu kolorowi dobrze odbija światło poprawiając doświetlenie pomieszczenia. Dostępna w dwóch wersjach o szerokości 30cm i 40cm. Rozmiary te dotyczą pionowych bocznych części szpalety. Finalne rozmiary poszczególnych części zależą od kąta pochylenia dachu i jego grubości. Szpalety wewnętrzne XLW-F przeznaczone są tylko do okien drewnianych, natomiast XLW-P do okien aluminiowo-tworzywowych. Na zamówienie dostępne są również szpalety dzielone XLW-D do okien FYP-V proSky oraz FDY-V Duet proSky.

Cena: 374,00 zł

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 30

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 30
Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 30

Szpaleta wewnętrzne Fakro XLW-P 30 przeznaczona jest do szybkiego wykonania wnęki okiennej od strony pomieszczenia. Daje możliwość zastosowania prawidłowej ilości izolacji termicznej wokół okna i nie ogranicza kąta padania światła. Połączenie szpalety ze ścianą za pomocą specjalnie wyprofilowanych listew jest szczelne i eleganckie. Zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza po szybie. Wykonana jest z wodoodpornych białych płyt laminowanych, dzięki czemu jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki białemu kolorowi dobrze odbija światło poprawiając doświetlenie pomieszczenia. Dostępna w dwóch wersjach o szerokości 30cm i 40cm. Rozmiary te dotyczą pionowych bocznych części szpalety. Finalne rozmiary poszczególnych części zależą od kąta pochylenia dachu i jego grubości. Szpalety wewnętrzne XLW-F przeznaczone są tylko do okien drewnianych, natomiast XLW-P do okien aluminiowo-tworzywowych. Na zamówienie dostępne są również szpalety dzielone XLW-D do okien FYP-V proSky oraz FDY-V Duet proSky.

Cena: 338,00 zł

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 40

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 40
Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 40

Szpaleta wewnętrzne Fakro XLW-P 40 przeznaczona jest do szybkiego wykonania wnęki okiennej od strony pomieszczenia. Daje możliwość zastosowania prawidłowej ilości izolacji termicznej wokół okna i nie ogranicza kąta padania światła. Połączenie szpalety ze ścianą za pomocą specjalnie wyprofilowanych listew jest szczelne i eleganckie. Zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza po szybie. Wykonana jest z wodoodpornych białych płyt laminowanych, dzięki czemu jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki białemu kolorowi dobrze odbija światło poprawiając doświetlenie pomieszczenia. Dostępna w dwóch wersjach o szerokości 30cm i 40cm. Rozmiary te dotyczą pionowych bocznych części szpalety. Finalne rozmiary poszczególnych części zależą od kąta pochylenia dachu i jego grubości. Szpalety wewnętrzne XLW-F przeznaczone są tylko do okien drewnianych, natomiast XLW-P do okien aluminiowo-tworzywowych. Na zamówienie dostępne są również szpalety dzielone XLW-D do okien FYP-V proSky oraz FDY-V Duet proSky.

Cena: 374,00 zł

Warkocz docieplający Fakro XWW

Warkocz docieplający Fakro XWW
Warkocz docieplający Fakro XWW

Warkocz docieplający Fakro XWW stosowany jest do wypełnienia przestrzeni pomiędzy ościeżnicą, a konstrukcją dachu. Pozwala na łatwe i sprawne wykonanie odpowiedniego docieplenia wokół okna lub dodatkowej termoizolacji okna dachowego. Redukuje powstawanie mostków cieplnych i zapewnia dodatkową termoizolację okna. Wykonany jest ze specjalnie impregnowanej wełny owczej o przekroju okrągłym ø 50mm i długości 5m. Jest produktem naturalnym i ekologicznym, bez zapachu, delikatnym dla skóry i niepodrażniającym oczu. Pozwala się łatwo docinać i formować. Dzięki swojej sprężystości, dokładnie wypełnia przestrzeń pomiędzy oknem, a elementami konstrukcyjnymi dachu i doskonale izoluje zamontowane okno.

Cena: 29,00 zł

Zestaw izolacyjny Fakro XDP

Zestaw izolacyjny Fakro XDP
Zestaw izolacyjny Fakro XDP

Zestaw izolacyjny Fakro XDP służy do szybkiego wykonania izolacji paroprzepuszczalnej i termicznej wokół okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego oraz materiału termoizolacyjnego z naturalnej wełny w postaci:
-bloków z wełny owczej o przekroju 150 x 50mm i 70 x 50mm,
-warkocz z wełny owczej o przekroju okrągłym ø 50mm.

Cena: 99,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl