Budując lub remontując dom, na pewno zależy Ci na najwyższej jakości wyposażeniu, które zapewni satysfakcję Twoim lokatorom. Zajmując się wyborem komponentów na poddasze, nie możesz przejść obojętnie obok doświadczenia i możliwości oferowanych przez firmę Fakro!

Jest to międzynarodowa korporacja stworzona w Polsce produkująca oraz projektująca asortyment od roku 1991. Prawie 30-letnia obecność w branży zapewnia satysfakcję najbardziej wymagających klientów – sam przekonaj się, co Fakro może zaprezentować Twoim potrzebom.

Producent okien dachowych Fakro – doświadczenie poparte wynikami

Kiedy inwestujemy w nieruchomości (niezależnie, czy jest to obiekt prywatny, firmowy, zabytkowy, czy publiczny), zawsze zależy nam na zakupie najlepszych produktów w świetnych cenach. Wiele osób sięga po niesprawdzone marki, które dopiero wchodzą na rynek lub nie należą do popularnych i rekomendowanych przez użytkowników. Na efekty nie trzeba czekać długo, ponieważ okna dachowe to bardzo newralgiczny punkt. Wiedzą o tym specjaliści firmy Fakro, którzy dostarczają wyposażenie i akcesoria do nich do klientów na całym świecie.

Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że wyroby Fakro można spotkać na całym świecie, a własną dystrybucję prowadzi w Anglii, Francji, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Danii, Austrii, Rosji, Ukrainie, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, na Łotwie, w Chinach oraz w USA.

Fakro – wsparcie dla fachowców, kultury i zawodników

Producent jednych z najpopularniejszych okien dachowych na świecie nie zamyka się jedynie na konstruowanie nowych koncepcji. Fakro od kilkunastu lat współpracuje m.in. z PZOiD (Polski Związek Okien i Drzwi), IFD (Międzynarodowe Stowarzyszenie Dekarzy) i wieloma placówkami szkoleniowymi. Firma na przestrzeni tego krótkiego okresu przeszkoliła ponad 100 tysięcy fachowców z różnych dziedzin projektowania i produkcji okien dachowych, części do nich i gadżetów na całym świecie.

W naszym sklepie czeka na Was znacznie więcej. Jeśli stawiacie na jakość, wybór jest oczywisty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl