Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 750,00 zł.

Budując lub remontując dom, na pewno zależy Ci na najwyższej jakości wyposażeniu, które zapewni satysfakcję Twoim lokatorom. Zajmując się wyborem komponentów na poddasze, nie możesz przejść obojętnie obok doświadczenia i możliwości oferowanych przez firmę Fakro!

Jest to międzynarodowa korporacja stworzona w Polsce produkująca oraz projektująca asortyment od roku 1991. Prawie 30-letnia obecność w branży zapewnia satysfakcję najbardziej wymagających klientów – sam przekonaj się, co Fakro może zaprezentować Twoim potrzebom.

Producent okien dachowych Fakro – doświadczenie poparte wynikami

Kiedy inwestujemy w nieruchomości (niezależnie, czy jest to obiekt prywatny, firmowy, zabytkowy, czy publiczny), zawsze zależy nam na zakupie najlepszych produktów w świetnych cenach. Wiele osób sięga po niesprawdzone marki, które dopiero wchodzą na rynek lub nie należą do popularnych i rekomendowanych przez użytkowników. Na efekty nie trzeba czekać długo, ponieważ okna dachowe to bardzo newralgiczny punkt. Wiedzą o tym specjaliści firmy Fakro, którzy dostarczają wyposażenie i akcesoria do nich do klientów na całym świecie.

Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że wyroby Fakro można spotkać na całym świecie, a własną dystrybucję prowadzi w Anglii, Francji, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Danii, Austrii, Rosji, Ukrainie, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, na Łotwie, w Chinach oraz w USA.

Fakro – wsparcie dla fachowców, kultury i zawodników

Producent jednych z najpopularniejszych okien dachowych na świecie nie zamyka się jedynie na konstruowanie nowych koncepcji. Fakro od kilkunastu lat współpracuje m.in. z PZOiD (Polski Związek Okien i Drzwi), IFD (Międzynarodowe Stowarzyszenie Dekarzy) i wieloma placówkami szkoleniowymi. Firma na przestrzeni tego krótkiego okresu przeszkoliła ponad 100 tysięcy fachowców z różnych dziedzin projektowania i produkcji okien dachowych, części do nich i gadżetów na całym świecie.

W naszym sklepie czeka na Was znacznie więcej. Jeśli stawiacie na jakość, wybór jest oczywisty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl